Zdjęcia

Co nie zostanie przez nas wybrane ważne jest jednak to, aby tekst był czytelny. Dobrą praktyką jest robienie akapitów oraz dodawanie zdjęć odpowiednio otagowanych. O tej drugiej opcji będziemy pisali w oddzielnym materiale na naszym blogu.  

Linki kanoniczne

Na zakończenie dodam jeszcze informacje na temat linków kanonicznych. To nic innego jak usuwanie produktów dublujących się. Przykładowo mamy unikalny opis dla Witaminy C 100 tabletek, ale ta sama witamina pojawia się również w wersji 200 tabletek. Opis jest ten sam i aby Google nie dublowało sobie treści warto zrobić link kanoniczny opisany tutaj.  

Wtedy produkt w postaci 200 tabletek jest na naszej stornie jako wariant, a my mamy unikalny tekst dla Google, który nigdzie się wcześniej nie pojawiał.

Zakończenie

Słowem zakończenia na pewno, a wręcz zdecydowanie warto dbać o teksty jakie pojawiają się w produktach zwłaszcza tych, które chcemy sprzedawać. Oczywiście najlepiej wszystkie, ale jak mamy bardzo dużo produktów warto wybrać chociaż te na których nam zależy np. produkty własne i zadbać o nie kompleksowo.